Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Deborah Meg SWINH~~

2 posters
YazarMesaj
D.Meg Swinh
1.Sınıf
D.Meg Swinh

Lakap : BouDelia

Deborah Meg SWINH~~ Empty
MesajKonu: Deborah Meg SWINH~~   Deborah Meg SWINH~~ I_icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 5:54 pm

Ad: Deborah Meg
Soyad: SWINH
Kişisel özellikler: Sempatik, sevecen, sıcakkanlı, etrafına enerji saçan, hiperaktifiğimsi bir varlık^^. Evet o bir melek ama şu "saf iyilikten yaratılma" olayına pekte uyduğu söylenemez. Herkese karşı iyi davranmaktan ziyade; kendine nasıl davranılıyorsa öyle davranmayı seçer. Sevdiklerini üzmek veya kıracak bir şey yapmak ise en büyük korkularından! Sevmedikleri mi? Ah, onlar O'nun için pekte önemli değil gibi..
Irk: Melek ~~

Rpg Yaşı: 16
Ailevi Özgeçmiş: Anneside babasıda birer melektir. Ve -yine- her ikiside "saf iyilik" abideleri. Birlikte eskitmiş oldukları yüzyıllar bile birbirlerine karşı duydukları sevgiyi eskitmeye yetmemiştir. Meg'in de ailesi ile arası her zaman iyi olmuştur. Her ikisinide kendinden çok sevsede babasının O'nda apayrı bir yeri vardır.

Örnek Rp:

Saklandığı ağacın arkasında huzursuzca kıpırdandı. Parmakları silahına büyük bir basınç uygularken O; kalp ritimlerini düzene sokmaya çalışıyordu. Gözleri hedefine kilitlendi. Birazdan ağacın arkasından fırlaypı, düşmanın üstüne uçacaktı silahından çıkan mermiler eşliğinde. 10, 9, 8, 7... Son 3 saniye; 3, 2, 1..

" Hiiiiiiyaaaaaaa!! Gardına saarıl moooruk! CERONİİİ-- ... Eeeeek!"

Mükemmel saldırısı karşı taraf tarafından kolayca kesildi. Lanet Olsun! Meg sonunda kendini O'nun kucağında yavaşça yere bırakılırken buldu. Bir yandan kendini gıdıklayan elleri durdurmaya bir yandan kahkahalarını bastırmaya çalışıyordu. Tamam; aslında ortada ne bir savaş nede bir düşman vardı. Kurtadam olan en yakın arkadaşı Gordo ile yaptıkları su savaşıydı bu karmaşanın nedeni.. Silah mı? Ah, oda sadece su tabancasıydı..

Meg'in tek arkadaşıydı Gordo. Ama Meg emindi ki eğer 1000'lerce bile arkadaşı olsa Gordo'nun yerini kimse tutamazdı.. Arkadaştan çok, çok ötesiydi Meg için. Kardeş'e hissedebileceğiniz duygulardan farklı duygular hissediyordu O'na karşı.. Saf sevgi ve daha fazlası.

Birçok kişi tuhaf bulsada bu "kurtadam-melek samimiyetini" umursamıyorlardı. Herhangi birileri için uzak duramazlardıya birbirlerinden?!

" Ehehee-he.. Goordoo~~ Tamam, dur, pes! İhihihi~! "

Meg, Gordo'nun yavaşça çekilmesiyle huzura kavuştu resmen. Şimdi bir yandan Gordo'ya şu gıdıklama işkencesi yüzünden söyleniyor, bir yandan yenildiği için kendine sövüyordu;

" Tanrı aşkına Goordo amacın ne?! Herneyse; bir dahakine ben yenece-- Neee?!"

Gordo'nun kendine dikkatle bakan gözlerine merak ve utanç karışımı bir bakışla yanıt verdi. Ama Gordo'nun o kocaman açılmış şaşkın şaşkın - ve olabildiğince moronca- bakan gözlere büyük bir şefkatle gülümsüyordu yüzü. Meg'in saçından bir tutamı parmaklarının arasına aldı yüzü ciddi bir hal alırken.

" Meg.. Meleğim.. Se-sen meleğimsin benim.. Ben yapamam.. Meleğim olmadan yapamam. Seni seviyorum Meg Swinh.. Çok seviyorum! "

7 cümle.. Topu topu 7 cümle miydi Meg'de bu duygu karmaşasını yaratan?! Sevinç, şaşkınlık, heyecan, utanç, korku.. Tüm duyguları karmançorman olmuştu. Gordo'su O'nu seviyordu yahu! Ama Meg ne hissediyordu O'na karşı.. İçindeki şu duygu karmaşasıda hiç yardımcı olmuyordu hani?! Gordo'nun beklenti dolu gözleri kendine getirdi Meg'i. Doğru ya cevap! Bir cevap vermeliydi hemen! Korkunç bir hırıltı ardından görünen kırmızı gözler Meg'i kurtarmıştı cevap verme durumundan kurtarmasınada; canını kim kurtaracaktı?! Gelen 3 vampir aç gözlerle tıslarken Meg donmuştu adeta.
Gordo hızla fırladı üstlerine doğru koşan vampirlerin üstüne.

" KOŞ MEG! .. HEMEN! ÇABUUK! ... "

Meg koşmaktan dursun ayağa kalkacak gücü bulamadı kendinde. Çıkan kanatlarına eşlik edercesine akıyordu gözyaşları.

"Gordo.."

Sesi anca bir fısıltı şeklinde çıkabilmişti.

" GİT! Ben arkandayım! "

Meg hızla uçarken Gordo'sunu arkasında sanıyordu.. Ama dediğim gibi sadece sanıyordu.. Gerçeği farketmesi üzerine bir çığlık atıp geriye uçtu.. Gordo'ya doğru.. Gördüğü kırmızı bir çift gözden kaçmalıydı; ama Gordo? O ne haldeydi? Hızla kaçarken önündeki devasa ağacı çok geç farketti ve çarpmanın etkisiyle yere yığıldı. Bayılmadan önce bir mırıltı yükseldi kanatlı melekten;
" Bende Gordo.. "

--------
[Uyduruğundan bi Rp ama canım sağolsunxD Sonunda yaptım ya başvuru; o yeter~~ U_U .D ]
Adriana Salvatore
Yönetici / Özel Güç Kontrol Profesörü
Adriana Salvatore

Deborah Meg SWINH~~ Empty
MesajKonu: Geri: Deborah Meg SWINH~~   Deborah Meg SWINH~~ I_icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 8:46 pm

Melek başvurun kabul edilmiştir.
https://mistikakademi.yetkin-forum.com

Deborah Meg SWINH~~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Deborah Meg SWINH~~ *-*