Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HeeeYooo miiileeet!

4 posters
YazarMesaj
D.Meg Swinh
1.Sınıf
D.Meg Swinh

Lakap : BouDelia

HeeeYooo miiileeet! Empty
MesajKonu: HeeeYooo miiileeet!   HeeeYooo miiileeet! I_icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 6:09 pm

HeeeYooo miiileeet! Icon_razz Öhöhööö herkese selam! HeeeYooo miiileeet! Icon_cheers Adım Nisa^^ 14 yaşındayım. Oldukça minimum boylardayım HeeeYooo miiileeet! Icon_razz Bide benim tabirimle budubudubudu olan bukleli saçlara sahibim u.u Neyse fiziksel özelliklerimi anlatmam gerekmiyor galiba.. =P Ruhsal özelliklerim şunlar falan xD. Anladınız gerçi ama yinede söyleyeyim; konuşmak, konuşmak, konuşmak! Bayılıyorum buna! <3 xDD Sonra animeleer, mangalar, dramalaaar! Kitaplar ve filmler! Muhteşem şeyler! xD Vede aburcuburlaar! Onlarda öyle^^ Neyse, neyse.. Yine dağıttım konuyu -_-". Hmmm.. Sitede pek kişi yok şuan evet.. Olanlarıda tanıyorum; evet.. Ama gelecek olanlar; sizleeree Taanıştığıma Meennum Oldum! yapıyorum teker teker^^. Tanıdıklarada Tekrar karşılaştık ha? Nee güzeel! diye yağ çekiyorum HeeeYooo miiileeet! Icon_razz Öyle işte.. Lak luk lak.. Falan filan.. Valla daha iyi tnıtmak isterdim kendimi.. Ama ne bu bendeki enerji bende anlamıyorum u.u Neyse kaçtım ben *-* Görüşürüz! See u! Sayoonora! xD
Sona McDiable
Saf Irk Vampir / 1.Sınıf
Sona McDiable

Lakap : sona,soba,soma ve üretilebilecek yeni yeni kelimeler xD

MesajKonu: Geri: HeeeYooo miiileeet!   HeeeYooo miiileeet! I_icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 9:50 pm

Very Happy şapşap Very Happy hoş geldin ve en sonunda başlığını açtığına sevindim XD neyse işte hoş geldin xD
Dean McDiable
Saf Irk Vampir / 1.Sınıf
Dean McDiable

Lakap : Darkness

MesajKonu: Geri: HeeeYooo miiileeet!   HeeeYooo miiileeet! I_icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 5:22 pm

hg çok konuşman belli oluyor zaten xd onu bırak fiziksel özelliklerini anlatmışsın gereksizdi ama neyse en sonunda bi mesaj atabildin1. mesajın hayırlı olsun
D.Meg Swinh
1.Sınıf
D.Meg Swinh

MesajKonu: Geri: HeeeYooo miiileeet!   HeeeYooo miiileeet! I_icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 6:20 pm

@Sona: ŞapşapHeeeYooo miiileeet! Icon_biggrin Hoşbuldum, sağol^^ Bende sevindim sonunda açtığıma xD.
@ Dean: Hoşbuldum^^ =_=" İnsan bi yağ çeker yok yaa çok konuşmuyorsun seen falan gibisinden dimi ama?! Bi daha olmasın :hıh: Gereksiz olduğunun bende farkındayım heem HeeeYooo miiileeet! Icon_razz Bide, bide, bide eveeet! İlk mesajım! Number 1! HeeeYooo miiileeet! Icon_razz Neyse evet işte HeeeYooo miiileeet! Icon_biggrin Buda 2. mesajım HeeeYooo miiileeet! Icon_razz Vatana millete hayırlı, uğurlu olsun^^ HeeeYooo miiileeet! Icon_razz
Adriana Salvatore
Yönetici / Özel Güç Kontrol Profesörü
Adriana Salvatore

MesajKonu: Geri: HeeeYooo miiileeet!   HeeeYooo miiileeet! I_icon_minitimePaz Mart 07, 2010 9:32 am

hoşgeldin Smile umarım iyi vakit geçirirsin...
https://mistikakademi.yetkin-forum.com
D.Meg Swinh
1.Sınıf
D.Meg Swinh

MesajKonu: Geri: HeeeYooo miiileeet!   HeeeYooo miiileeet! I_icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 6:58 pm

Saooo~l^^ Ooşbulduuğm .D Vede vede vede üzgünüm; biraz - evet sadece "biraz" >_< " - geç oldu.. =/ Ama artık böle geç cevap - vea herneyse- yazmayacağım! U_U
- Sitede daha aktif olmak için hırs yapan mod! ~ -

HeeeYooo miiileeet!
1 sayfadaki 1 sayfası